Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha/programování CNC frézovacího centra

referenční číslo: KTS | aktuálnost: 30.01.2020

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

-    Strojní obrábění dle výkresové dokumentace
-    Samostatná obsluha CNC frézky
-    Frézování tvarových ploch a složitých tvarů
-    Seřizování frézovacích strojů a nástrojů na požadované tolerance

Požadavky

-    Vyučení v oboru strojního zaměření resp. obráběč kovů nebo splnění Profesní kvalifikace v rámci NSK Obsluha CNC obráběcích strojů (23-026-H)
-    Praxe na NC frézovacím stroji min. 3 roky
-    Čtení technické dokumentace
-    Znalost programování stroje Heidenhain 530i
-    Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, časová flexibilita

Nabízíme

-    Stabilní a perspektivní zaměstnání
-    Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
-    13. plat
-    Roční prémie formou Unišeku (6000,-Kč)
-    Týden dovolené navíc
-    Příspěvek na stravování
-    Vzdělávací programy a výuka cizích jazyků

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity