Typ nabídky

Minimální mzda

Senior účetní

referenční číslo: 19457 | aktuálnost: 11.12.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti v oblasti ekonomiky a účetnictví? Jste analytický typ, který si rozumí s čísly? Je na Vás spolehnutí, jste pečliví a svou práci si umíte zorganizovat? Jestli vám nedělá problém ani komunikace v anglickém jazyce, pak hledáme právě Vás!
Výrobní firma na Jičínsku hledá do svého týmu kolegu na pozici: SENIOR ÚČETNÍ.

Náplň práce

  • Zajišťování celkového účetnictví
  • Řízení finančních zdrojů, plánování finančního toku
  • Hodnocení ekonomické činnosti a výsledků v oblasti nákladů a výnosů
  • Tvorba reportů a analýz

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni, německý jazyk výhodou
  • Praxi v oblasti účetnictví, controllingu
  • Pokročilou znalost MS Office, především Excel

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Služební telefon s tarifem i pro soukromé využití
  • Místo výkonu práce: okres Jičín

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Ekonomika