Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer mezinárodní dopravy

referenční číslo: 5ba8d747a5ad95051a70806c | aktuálnost: 04.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

NÁPLŇ PRÁCE:

• Zajištění exportních přeprav zboží z CZ do krajin v EU a mimo EU
• Zajištění importních přeprav zboží z krajin mimo EU do CZ.
• Zajištění a kontrola dokumentačního toku a podkladů a osvědčení
• Údržba dat a změna statusů jednotlivých nákupních případů v SAP s důrazem na správné časování dojezdu zboží
• Zajištění kurýrních přeprav
• Hledání optimálního řešení přepravy včetně plánování trasy

POŽADUJEME:

• SŠ/VŠ technického zaměření
• Trestní, finanční a morální bezúhonnost
• Velmi dobrá znalost MS Excel, SAP
• Odborná způsobilost prověřená zaměstnavatelem
• Přehled o aktuální situaci na trhu
• Komunikační a vyjednávací dovednosti
• Řidičské oprávnění (skupina B osobní automobil)

NABÍZÍME:

• stabilní zázemí české nadnárodní společnosti
• odpovídající finanční ohodnocení
• firemní benefity
• práci na plný úvazek
• pracovní doba od 8:30 do 17:30
• 35.000 Kč - 50.000 Kč dle zkušeností
• závodní stravování
• zaměstnanecké slevy
• 4 týdny dovolené po 3 letech 5 týdnů
• smlouva na dobu určitou 1 rok poté smlouva na dobu neurčitou

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity