Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník do výroby (22.000 - 26.000 Kč)

referenční číslo: 54172 | aktuálnost: 20.09.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Chcete pracovat ve firmě, kde vedení záleží na svých zaměstnancích? Kde nejste jen pouhým zaměstnancem? Tak se neváhejte ozvat - nyní hledáme pracovníka do výroby, který bude právě po ruce vedoucímu skladu - 3 směnný provoz.

  • Zajišťuje přípravu všech komponentů potřebných pro montáž elektromotorů na montážních linkách.
  • Flexibilně reaguje na potřeby jednotlivých montážních linek
  • Zajišťuje zápis odevzdaných Kanbanových karet. Dodržuje Kanbanovou disciplínu - jednoduchá činnost - vysvětlíme, zaučíme :)
  • Vydává a zapisuje materiál ze „spotřebního skladu“

Požadujeme

  • Ideálně osvědčení na VZV (může si dodělat i u nás)
  • Schopnost číst v technických výkresech
  • Ochota pracovat na 3 směny
  • Fyzický zdatný
  • Znalost práce s PC - Excel
  • Smysl pro odpovědnost a pořádek

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Čistá výroba, profesionální přístup
  • Vyjímečný balíček benefitů
  • Výborná dostupnost
  • Zajímavé a férové platové ohodnocení a v neposlední řadě PŘÍJEMNOU A PŘÁTELSKOU ATMOSFÉRU
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 22 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity