Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr svařovny

referenční číslo: 19250 | aktuálnost: 19.11.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti z vedoucí pozice a vyznáte se v oblasti svařování? Chcete pracovat v menší rodinné firmě zaměřené na zakázkovou výrobu? Pak je zde příležitost právě pro Vás!

Společnost s dlouholetou tradicí na trhu působící v Opavě hledá do svého týmu nového kolegu na pozici:

MISTR SVAŘOVNY

Náplň práce

  • zajištění plnění výrobního plánu na svěřeném úseku
  • vedení týmu pracovníků
  • dohled nad dodržováním technologických postupů
  • dohled nad dodržováním BOZP na pracovišti

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na stejné či obdobné pozici
  • znalost strojírenské výroby a svařování
  • schopnost organizovat tým a plánovat práci
  • zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • práci v jednosměnném provoze
  • přístup k moderním technologiím
  • měsíční prémie
  • týden dovolené navíc
  • možnost nástupu IHNED
  • místo výkonu práce: Opava

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství