Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojový inženýr

referenční číslo: 4-30-295062/JD | aktuálnost: 05.11.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Láká Vás oblast automotive? AutoCAD Vám není cizí a domluvíte se anglicky? Pak neváhejte, máme tady nabídku pro Vás.
Hledáme VÝVOJOVÉHO INŽENÝRA, který bude zodpovědný za:

  • přípravu technologických postupů pro výrobu
  • podílení se na tvorbě FMEA, kontrolních plánů
  • přípravu dokumentace pro obsluhu strojů
  • spolupráci s ostatními odděleními

Požadujeme

  • min SŠ vzdělání technického směru
  • znalost SW AutoCAD
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalosti v oblasti developmentu
  • praxe na obdobné pozici min. 1 rok

Nabízíme

Benefity: * pravidelné bonusy * náborový příspěvek * až 5 týdnů dovolené * příspěvek na stravování * příspěvek na penzijní či životní pojištění * příspěvek k narození dítěte, ke svatbě * Vánoční dárky Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Věda a výzkum