Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog - strojírenství

referenční číslo: 19151 | aktuálnost: 06.09.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenost s technologií a zároveň byste rád jednal se zákazníky? Máte obecný přehled v elektru i strojírenství? Chcete zajímavou a rozmanitou práci? Pak stačí jen zaslat životopis!

Strojírenská společnost hledá kolegu na pozici:

TECHNOLOG (35-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Koordinace týmu techniků
  • Tvorba rozpisů práce
  • Péče o stálé zákazníky
  • Výjezdy k zákazníkům
  • Zajištění bezproblémového chodu zakázek

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost technologií v oblasti strojírenství, nebo elektro
  • Anglický/Německý jazyk - středně pokročilá úroveň
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost, komunikativní schopnosti

Nabízíme

  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • Příplatky, prémie
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: Brno-město

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství