Typ nabídky

Minimální mzda

Customer service s ruštinou

referenční číslo: 10-12-294957/JD | aktuálnost: 30.10.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Pro významného klienta - mezinárodní společnost na vsetínsku hledáme kolegu či kolegyni na pozici do CUSTOMER SERVICE.
Nutná jazyková vybavenost - RUŠTINA na VYNIKAJÍCÍ úrovni - každodenní kontakt s rodilými mluvčími. Angličtina na komunikativní úrovni - u nás potkáš kolegy mnoha národností.
Náplní práce bude komunikace se STÁVAJÍCÍMI zákazníky společnosti, práce v SAPU - implementace objednávek a jednoduchá operativa.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • velmi dobrá znalost ruského jazyka
  • komunikativní znalost angličtiny
  • komunikativnost a ochota učit se
  • znalost MS Office (zejména Excel)
  • znalost SAP výhodou

Nabízíme

Benefity: * finanční bonusy - 13. plat * příjemné pracovní prostředí * mezinárodní tým Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 22 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy