Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor modelovacích nástrojů # BONUS 50 000 KČ

referenční číslo: 2-10-294874/JD | aktuálnost: 05.11.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Firma s historií sahající do počátků výroby moderních strojů, vlaků a zařízení, hledá do neustále se rozšiřujícího se týmu, zkušenějšího softwarového inženýra pro modelovací nástroje. Pojďte s námi pracovat na stále nových vzrušujících projektech, které mění způsob toho, jak cestujeme.
Láká Vás prostředí rychlých vlaků, elektromotorů, hardwaru a sofistikovaného softwaru s úzkou vazbou na hardwarovou stránku věci?
Vyvíjíme novou softwarovou základnu pro moderní vlaky. Pojďte s námi tvořit budoucnost vlakové rychlodopravy!
Lákají Vás tyto zajímavé projekty? Dejte nám o sobě vědět!
Co by bylo náplní práce?

  • Analýza a vývoj modelovacích nástrojů
  • Návrh, vývoj, a testování softwarových komponent
  • Návrh a vývoj testovacích scénářů

Požadujeme

  • Zkušenosti s vývojem v Javě min. 2-5 let
  • Znalosti alespoň jednoho dalšího OOP jazyka (JavaScript, C #, C ++, VB, Python, PHP nebo jiné)
  • Znalost funkčních jazyků (Xtend, Scala nebo jiný)
  • Modelování v alespoň jednom rámci (SysML, UML nebo EMF)
  • Znalost modelovacího nástroje (MagicDraw, Enterprise Architect,UML, atd.)
  • Dobrá angličtina je nutností kvůli mezinárodním týmům, němčina je velké +

Nabízíme

Benefity: * Nástupní bonus 50 000 Kč * 5 týdnů dovolené * Roční bonusy * Jazykové kurzy * Sick days * Flexibilní pracovní doba * Neformální a kreativní pracovní prostředí * Spolupráci se zahraničím * Mix benefitů přesně podle Vašich potřeb Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 60 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Praha