Typ nabídky

Minimální mzda

Právník

referenční číslo: 5b83d79cbabecf6e0a07e945 | aktuálnost: 29.01.2019

Personal Consult s.r.o.

Právník

Náplň práce

právní činnost v oblasti veřejné správy, obchodu, pracovního a občanského práva, ochrany přírody a zadávání veřejných zakázek

Požadujeme

Vyhlašujeme výběrové řízení pro příspěvkovou organizaci v Hradci Králové.

K výkonu pozice je nutné:
VŠ v rámci magisterského studijního programu v oblasti práva, znalost práce na PC, spolehlivost, důslednost, pečlivost, komunikativnost, loajalita

Nabízíme

Platové zařazení: T 11, dle NV 564/2006Sb.v platném znění, současně je nastaven systém osobního odměňování, tzn., že souběžně s platovým tarifem je reálná možnost získání osobního příplatku a odměn; platový postup s počtem odpracovaných let

Pravidelná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, stravenky, sick days, příjemné pracovní prostředí, dobrý kolektiv.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Justice, právo, legislativa

Profese: firemní právník, právní poradce, právník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské