Typ nabídky

Minimální mzda

Rozšiřujeme tým správy nemovitostí

referenční číslo: 5b7ed4e3a5ad95422807882c | aktuálnost: 22.10.2018

RAK CZ a.s.

Popis + náplň práce:

O co jde?

Rozšiřujeme tým správy nemovitostí, hledáme nové kolegy se zkušenostmi v problematice společenství vlastníků.
V případě, že máte dobré komunikační schopnosti a zkušenosti nemáte, nevadí! Zaškolíme Vás.

Co bude vaší pracovní náplní?

  • odpovědnost za vedení písemností
  • činit opatření k zajištění úhrady dluhů
  • uzavírání smluv
  • zajišťovat včasné plnění závazků vzniklé ze smluv a jiných závazků a povinností vůči třetím osobám
  • včas uplatňovat pohledávky společenství
  • spolupráce při svolávání shromáždění vlastníků, příprava podkladů pro shromáždění, zajišťování pozvánek
    a prezencí, řízení a organizace jednání shromáždění vlastníků jednotek, zajišťování zápisu z jednání
  • vyřizovat žádosti, doporučení, připomínky a stížnosti obdržené od členů společenství

Co požadujeme?

  • odpovědnost
  • komunikativnost
  • spolehlivost
  • právní povědomí
  • chuť učit se novým věcem

Kontaktní informace:

V případě zájmu o bližší informace a osobní pohovor nás kontaktujte.

Telefon: 224 810 045  Email: svatosova@rak.cz Osobně: Revoluční 725/11, Praha 1.

Více info na: www.rak.cz

Místo pracoviště: Revoluční 725/11, Praha 1, 11000

Region: Praha

Obor: Reality

Profese: správa objektu, správce objektu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Minimální požadované vzdělání: Maturita