Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista BOZP a PO

referenční číslo: 2-30-293972/JD | aktuálnost: 05.11.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Pohybujete se v oblasti bezpečnostního inženýrství? Máte certifikaci o způsobilosti v BOZP a PO? Jste rádi pánem svého času? Tak hledáme právě Vás!
Česká společnost a jednička na trhu v oblasti požární ochrany a BOZP hledá do svého týmu zkušeného a spolehlivého specialistu v oblasti BOZP a PO.
Náplň práce:

  • servis klientům v oblasti PO a BOZP,
  • rozvoj a poradenství v širokém týmu specialistů,
  • zajištění kompletního outsourcingu služeb pro významné klienty společnosti.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • pracovní zkušenosti v oblasti bezpečnostního inženýrství,
  • být OZO v PO a BOZP (133/1985 a 309/2006),
  • ochota cestovat,
  • velmi dobré organizační schopnosti,
  • oddolnost vůči stresu.

Nabízíme

Benefity: * Stravenky a další firemní benefity. * Služební automobil. * Další odborné vzdělávání a rozšiřování Vaší kvalifikace. Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Služby, osobní služby, au-pair