Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby nábytku Český Těšín – 18 000 Kč, roční odměny!

referenční číslo: 5b767e7fbabecf79662b5230 | aktuálnost: 05.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, který se zabývá velkosériovou zakázkovou kovovýrobou nejen pro IKEA, hledáme manuálně zručné kandidáty na pozici Operátor výroby.

VOLNÉ VÍKENDY!
DOTOVANÉ STRAVOVÁNÍ!
DOVOLENÁ NAVÍC!
ROČNÍ ODMĚNY AŽ 10 000 KČ!

Co Vás čeká?

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání na HPP
  • Zázemí prosperující, rozvíjející se společnosti
  • Základní mzda od 99 Kč/hod (možnost vyššího výdělku dle výkonu)
  • Roční odměny až 10 000 Kč
  • Práce ve 3-směnném provozu
  • Dotované stravování v místě pracoviště
  • Dovolená 20 + 5 dní dovolené navíc
  • Zaškolení

Náplň práce:

  • Obsluha poloautomatického, automatického kovoobráběcího stroje
  • Obsluha strojů a zařízení na konečnou úpravu kovových předmětů
  • Vizuální kontrola výrobků.

Požadujeme:

  • Praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • Manuální zručnost
  • Pečlivost a samostatnost
  • Spolehlivost, dochvilnost
  • Ochota pracovat na směny

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu tereza.navrkalova@adecco.com , tel.: 734 444 904.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Mzda: 18 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, operátor výroby, pomocný dělník, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní