Typ nabídky

Minimální mzda

Referent nákupu s německým jazykem

referenční číslo: 18989 | aktuálnost: 16.03.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi v oboru logistiky? Hovoříte plynule německy a skvěle se orientujete v Excelu? Rádi řešíte složité úkoly a jste silná osobnost, která se jen tak něčeho nezalekne?

Pokud jste odpověděli 3x ano, pošlete nám svůj životopis!

Mezinárodní strojírenská firma na Orlickoústecku hledá kolegu na pozici: REFERENT NÁKUPU S NĚMECKÝM JAZYKEM.

Náplň práce

  • Zpracovávání požadavků a objednávek
  • Kontrola termínů dodávek, objednávek a případná urgence
  • Komunikace s dodavateli a jejich klasifikace
  • Údržba kmenových dat
  • Tvorba statistik a analýz

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického zaměření
  • Výbornou znalost německého jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou)
  • Znalost MS Office – především Excel
  • Orientaci v SAPu
  • Komunikativnost, týmovost, spolehlivost

Nabízíme

  • 5 dní dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dotované stravování
  • Poukazy na volnočasové aktivity
  • Vzdělávací kurzy
  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika