Typ nabídky

Minimální mzda

Seniorní L4 support

referenční číslo: 18857 | aktuálnost: 18.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Pojďte pracovat do mezinárodní společnosti sídlící v Brně a buďte součástí budování zařízení pro kanceláře budoucnosti. Máte zkušenosti s třetí úrovní podpory a chcete jít dál? Linux je Váš kamarád a angličtina taky?

Pošlete mi své CV a já Vám řeknu o čtvrtém levelu podpory víc.

SENIORNÍ L4 SUPPORT

Náplň práce

  • Expertní podpora L3 týmů
  • Konfigurace Linux distribuce
  • Spolupráce s vývojovým týmem
  • Hledání těch nejlepších nástrojů a technologií společně s týmem vývojářů a architektů
  • Sdílení znalostí a expertízy napříč SW týmy

Požadujeme

  • Pokročilou znalosti v Linux administraci
  • Zkušenosti s automatizací a konfigurací
  • Znalost mnoha open source technologií
  • Skriptování v Bash nebo Python
  • Plynulou angličtinu

Nabízíme

  • Kolárnu i sprchu!
  • Relax-room s fotbálkem a X-boxem, i terasu
  • Udělej si kurz angličtiny, němčiny nebo japonštiny a polovinu hradí firma
  • Spousta vzdělávacích kurzů a workshopů dle vlastního výběru
  • Home office máme v nabídce také, ale u nás ti bude dobře

Mzda: 55 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby