Typ nabídky

Minimální mzda

Sales konzultant

referenční číslo: 18849 | aktuálnost: 09.11.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Malá česká společnost s tradicí s velmi silným produktem, který je známý po celém světě, vývoj neobvyklého průmyslového analytického SW nástroje, velmi přátelský a soudržný kolektiv, 13. a 14. plat jako standart pro každého? Zní Vám to jako rajská hudba? Nám ano, a proto tu pracujeme! Hledáme prima kolegu či kolegyni, který je zvídavý, rád se posouvá a zapadne do našeho sehraného týmu :-)

Náplň práce

  • zajištění kompletního procesu zákazníka (od objednávky po fakturaci)
  • komunikace s administrativou i vývojovým týmem
  • kontrola kvality poskytovaných služeb
  • podíl na marketingových aktivitách

Požadujeme

  • samostatnou, proaktivní osobnost
  • ochotu učit se novému
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • zkušnosti z pozicemi sales, marketing či kordinátor výhodou

Nabízíme

  • 13. a 14. plat + zajímavé mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days
  • fleibilní pracovní režim s pevným jádrem
  • firmení jazykové i odborné vzdělávání
  • prima partu lidí, která se ráda sekává i mimo práci
  • místo výkonu práce: Praha Nové Butovice

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Ekonomika, Obchod, prodej, nákup