Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista kvality - monitorování procesů

referenční číslo: 8-30-290682/JD | aktuálnost: 31.10.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Rádi hledáte možnosti pro zlepšování a nastavujete nové procesy? Rozšiřujeme tým kvality - SPECIALISTA KVALITY - MONITOROVÁNÍ PROCESŮ.
Vaším úkolem bude:

  • dohled nad kvalitou procesů ve výrobě,
  • návrhy zlepšovacích procesů,
  • komunikace s ostatními týmy v rámci výroby,
  • zpracování reportů.

Požadujeme

Vhodný kandidát musí splňovat:

  • SŠ vzdělání technického zaměření,
  • pracovní zkušenosti v oblasti procesního inženýrství nebo kvality,
  • základní přehled o statistických metodách hodnocení stability procesů (Cp, Cpk, Pp, Ppk),
  • analytický přístup,
  • AJ na komunikativní úrovni - denní využití při komunikaci s nadřízeným a kolegy,
  • pokročilá znalost práce s PC (MS Office - Excel, PowerPoint, Word),
  • výhodou by byla znalost statistického software - Minitab,
  • časová flexibilita a odolnost vůči stresu.

Nabízíme

Benefity: Benefity jsou stále ve vývoji, protože se jedná o nový projekt, ale zatím můžeme slíbit: * námi plně hrazené stravenky * příspěvek na dojíždění * dovolená nad rámec zákona * flexibilní začátek / konec pracovní doby * příspěvek na penzijní spoření Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Region: Ústecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti