Typ nabídky

Minimální mzda

Technik dveřních systémů

referenční číslo: 18792 | aktuálnost: 09.11.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání v oblasti elektro? Pracoval jste s automatickými dveřními, vratovými, či bránovými, popřípadě výtahovými systémy? Za volantem se cítíte jako ryba ve vodě? Pak jste pro nás ideálním kandidátem! Pošlete nám svůj životopis!

Česká servisní společnost hledá kolegu na pozici:
TECHNIK DVEŘNÍCH SYSTÉMŮ (30 - 35.000 Kč)

Náplň práce

  • Montáž a oživení dveří na fotobuňku
  • Pravidelný servis
  • Zasílání reportu provedené práce
  • Komunikace se zákazníkem

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Praxi v oboru automatických dveří, vratových systémů
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • Spolehlivost, samostatnost, flexibilitu

Nabízíme

  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Příspěvek na stravování
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stabilní práci v české rodinné společnosti

Místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl