Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista nákupu v automotive

referenční číslo: 18805 | aktuálnost: 07.11.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti z automobilového průmyslu a komunikujete v angličtině? Nebojíte se tvrdšího vyjednávání s dodavateli? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Mezinárodní automobilové společnost hledá do projektového týmu kolegu na pozici:

SPECIALISTA NÁKUPU V AUTOMOTIVE (40 – 45.000 Kč)

Náplň práce

  • Komunikace s dodavateli, vyjednávání cenových podmínek
  • Nákup technický komponentů dle projektu (zejména předsériová fáze)
  • Analýza cenových nabídek, hledání úspor, dodržování budgetů
  • Úzká spolupráce s členy týmu (oddělení kvality, logistiky a výroby)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického/ekonomického zaměření
  • Prokazatelnou praxi v automotive
  • Anglický/německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Dobré vyjednávací a komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Stabilního zaměstnavatele
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • Prostor pro osobní a kariérní růst
  • Místo výkonu: Liberec

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství