Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní asistent – automatizace

referenční číslo: 18648 | aktuálnost: 06.10.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Zajímáte se o robotiku a automatizaci? Vystudovali jste školu v technickém oboru a chcete denně využívat své znalosti anglického jazyka? Máme pro vás novou příležitost.
Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici:
OBCHODNÍ ASISTENT – AUTOMATIZACE

Náplň práce

  • podpora klientům v technických otázkách
  • vyhotovení cenových nabídek, objednávek a následná fakturace
  • zajištění dodržování dodacích a smluvních podmínek
  • komunikace v anglickém jazyce

Požadujeme

  • praxi z oblasti robotiky a automatizace
  • min. středoškolské vzdělání v elektrotechnickém směru
  • výbornou znalost anglického jazyka
  • aktivního řidiče (sk. B)
  • znalost MS Office a systému SAP – výhodou
  • technické myšlení a spolehlivost

Nabízíme

  • roční bonusy
  • sickdays
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování
  • životní a penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • občasnou práci z domova
  • místo výkonu práce: okres Pardubice

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair