Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby v bruntále

referenční číslo: 12-21-289699/JD | aktuálnost: 29.10.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Hledáme šikovné operátory výroby do Bruntálu!
Náplň práce:

  • obsluha výrobního zařízení
  • dodržování výrobních postupů
  • monitorování výroby na PC
  • zadávání dat do PC
  • práce ve směnném provozu (3 - směnný či 4 - směnný nepřetržitý provoz)

Místo výkonu práce: Bruntál
Nástup: co nejdříve

Požadujeme

  • fyzická zdatnost (zvednání břemen)
  • znalost práce na PC
  • ochotu pracovat ve směnném provozu (3-směnný či 4-směnný nepřetržitý)
  • ochota pracovat o víkendech (2 víkendy v měsíci)
  • samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

Benefity: * nástup přímo do kmene společnosti * příspěvek na dopravu až 500 Kč/měsíc nebo příspěvek na ubytovní * příspěvek na stravu * dovolená až 25 dní v roce * roční odměny * docházkový bonus * příspěvky na sportovní a kulturní akce, vánoční setkání a wellness centrum v Bruntálu * vitamínové preparáty * příspěvek na penzijní připojištění * odměny při pracovním jubileu Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy