Typ nabídky

Minimální mzda

Hledáme shift leadery #pardubice #směny #AJ

referenční číslo: 5-30-289412/JD | aktuálnost: 14.08.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Pro Start-Up společnost hledáme vhodné kandidáty, kteří se nebojí mluvit anglicky a budou motivátorem svého týmu.
Hledáme Vedoucí směny, kteří budou ochotni pracovat i v nočním provozu.
Zapojte se k nám a pracujte pro nově vznikající společnost.
Co Vás čeká:

  • zodpovědnost za vedení směny (6-8 zaměstnanců)
  • dohled nad dodržováním výrobních postupů a kontrola výrobních procesů
  • řešení problémů během směny
  • komunikace s ostatními vedoucími směn
  • reporting výsledků

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • schopnosti komunikovat v AJ
  • znalost MS Office (Word/Excel)
  • ochota pracovat ve směnném provozu/včetně nočních směn

NÁSTUP 10/2018

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * 3 sickdays * stravenky * bezplatné vedení účtu * zcela nová výrobní společnost Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl