Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor - montážní dělník - karviná

referenční číslo: 4-21-289450/JD | aktuálnost: 01.11.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Chcete pracovat v čistém pracovním prostředí v moderní zahraiční společnosti?
My zase hledáme šikovné pracovníky/ce na montážní linku na kompletaci setů.
Vaší náplní práce bylo zejména:

  • obsluha montážní linky při kompletaci chirurgických setů
  • jemnější montážní práce
  • balení výrobků
  • kontrola
  • práce v ženském kolektivu - vhodnější zeména pro ženy
  • třísměnný provoz - ranní, odpolední, noční

Nástup IHNED
Pracoviště: KARVINÁ

Požadujeme

  • praxe ve výrobě, popř.v obchodě, na pokladně aj.
  • základní znalost práce na PC
  • manuální zručnost
  • zodpovědný přístup k práci, spolehlivost
  • možnost práce na třísměnný provoz

Nabízíme

Benefity: * zázemí stabilní zahraniční společnosti * 5 týdnů dovolené a další firemní benefity * závodní stravování * docházkový bonus ve formě Unišeků (poukázky využitelné na sportovní aktivity, bazény, rekreaci apod.) * prémie již od druhého celého odprac.měsíce * 13.plat Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie