Typ nabídky

Minimální mzda

Business Development - Herní grafika

referenční číslo: 5b44c842a5ad950b2657ca7c | aktuálnost: 10.07.2018

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Umíte prodávat vzduch? Ne? Nevadí, to ani od Vás nečekáme. A prodávat hry je stejně větší zábava!
Jsme fajn týpci, kteří nevyvíjejí vlastní hry, ale dělají postavy, předměty, prostředí nebo animace pro jiné hry těch největších studií na světě, jako jsou Microsoft, Capcom, Remedy, Mojang, nebo Ubisoft.
Chcete mít hraní her v náplni práce? Ozvěte se nám!

Náplň práce

  • Vaší úlohou je hlavně získávat nové klienty pro naši práci. Studií vyvíjejících hry je na světe hodně, pole působnosti budete mít široké
  • Když si kontakt seženete, očekáváme, že si ho budete udržovat, a také s ním samostatně vést diskuzi o možné spolupráci
  • Aby se Vám kontakty lépe sháněli, vyšleme Vás občas na nějakou tu herní konferenci

Požadujeme

  • Výborná angličtina, bez ní se nikam nepohneme
  • Zkušenosti z obchodu
  • Vytrvalost, trpělivost, samostatnost
  • Pozitivní vztah ke hrám

Nabízíme

  • Atraktivní práci na IČO (možnost i na HPP) v rostoucí firmě s velkým potenciálem v prostředí dynamicky se rozvíjejícího oboru her
  • Motivující platové ohodnocení (Fix + nadstandardní provize z prodeje)
  • Notebook, mobilní telefon
  • Proplácení nákladů v rámci služebních cest
  • Možnost práce z domova
  • 6 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Prostředí malé firmy s neformálními kolegiálními vztahy
  • Možnost postupu na pozici obchodního manažéra a budování vlastního obchodního týmu
  • A nezapomenout, hraní her v práci

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Praha, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, Management, Obchod, prodej, nákup

Profese: bussines development manager, finanční ředitel/manažer, manažer prodeje, obchodní zástupce

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená více než 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Mobilní telefon, Notebook, Práce převážně z domova