Typ nabídky

Minimální mzda

Fmea inženýr - oddělení kvality, až 40 000 Kč

referenční číslo: 5-30-287872/JD | aktuálnost: 01.11.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Dokážete číst v technické dokumentaci?
Máte předchozí praxi v oblasti kvality?
Nechcete pracovat na směny?
Pojďte pracovat do dynamické společnosti s dlouhodobou perspektivou. Pracujte jako FMEA/SYSTÉMOVÝ INŽENÝR!
Vaší náplní práce bude:

  • Správa QMS v rámci příručky kvality
  • Příprava dokumentace
  • Používání nástrojů kvality
  • Vedení interních auditů
    A co Vám společnost nabízí?
  • příjemnou firemní kulturu založenou na otevřenosti a respektu
  • stabilní práci s dlouhodobou
  • používání anglického jazyka na denní bázi
  • přátelský kolektiv
  • příjemné platové ohodnocení - otevřené jednání o mzdě

Požadujeme

Hledáme právě Vás pokud jste komunikativní člověk, týmový hráč a splňujete tyto požadavky:

  • Technické vzdělání
  • Znalost práce na PC
  • Organizační talent
  • Velmi dobrá znalost AJ
  • Umění číst v technické dokumentaci
  • Praxe v oboru vítána
  • Zkušenost s prací FMEA nebo se správou QMS

Oceníme také spolehlivost, samostatnost a pozitivní energii. :)

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * bonus 10 % z roční hrubé mzdy * Stravenky * Příspěvek na penzijní připojištění Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti