Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník/ce oddělení osobních dokladů a evidence obyvatel

referenční číslo: 5b39f60da5ad957ca0170ce6 | aktuálnost: 25.03.2024

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 2 - Úřad MČ Praha 2

Městská část Praha 2 vyhlašuje výběrové řízení na volnou pozici pracovník/pracovnice oddělení osobních dokladů a evidence obyvatel odboru správních agend.

Sjednaný druh práce:

pracovník/pracovnice oddělení osobních dokladů a evidence obyvatel odboru správních agend ÚMČ Praha 2 s místem výkonu práce Praha.

Platové zařazení: platová třída 9 (struktura platu: základní plat v 9. platové třídě 21 710 Kč až 31 820 Kč podle započitatelné praxe; osobní příplatek po zkušební době do výše 15 910 Kč), mimořádné odměny podle dosažených pracovních výsledků.

Pracovní poměr na dobu neurčitou s 3měsíční zkušební lhůtou.

Pracovní místo je vhodné také pro absolventa/absolventku.

Přihlášku do výběrového řízení, životopis, výpis z rejstříku trestů a doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte do 22. 3. 2024.

Obálku označit slovy: „Výběrové řízení - pracovník/ce OSAODE.“

Bližší informace a přihláška k výběrovému řízení ke stažení na www.praha2.cz v rubrice volná místa.

Předpokládaný vznik pracovního poměru dle dohody.

Stručná náplň práce:

  • zajišťování výkonu státní správy v přenesené působnosti na úseku vydávání občanských průkazů, vydávání cestovních dokladů a vedení evidence obyvatel (evidence změny trvalého pobytu, výpisy z informačních systémů).

Požadované vzdělání:

  • minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou.

Další požadavky:

  • odolnost vůči stresu,
  • velmi dobrá znalost práce s PC,
  • vstřícný přístup ke klientům, příjemné vystupování, schopnost a ochota ke komunikaci (přepážkové pracoviště),
  • vysoké pracovní nasazení, psychická odolnost, aktivní přístup k práci,
  • spolehlivost, pečlivost, flexibilita,
  • nekonfliktní typ pro práci ve větším pracovním kolektivu.

Místo pracoviště: Nám. Míru 20/600, Praha 2, 12039

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: úředník státních / veřejných institucí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday

Vhodné pro: Absolventy