Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí linky s AJ - elektronik | 1 směna

referenční číslo: 6-21-288187/JD | aktuálnost: 01.11.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Rozšiřujeme výrobu a připravujeme spuštění nové linky. Chcete zúročit svoje zkušenosti a podílet se s námi na novém projektu? Hledáme novou posilu do našeho týmu na pozici: VEDOUCÍ LINKY. Pošlete nám svůj životopis.
Vaším úkolem bude:

  • údržba a opravy elektrických zařízení včetně elektroniky a SW
  • údržba a opravy měřících zařízení, řídících a vizualizačních systémů
  • preventivní kontroly zařízení
  • vedení cca 6-8 lidí na lince
  • přidělování práce, kontrola dodržování BOZP
  • aktivní komunikace se zahraničními partnery

Práce na 1 směnu!!! (THP pozice)

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání (elektro)
  • vyhláška č. 50/1978 Sb., §6
  • znalost programování PLC Simatic S7
  • schopnost aktivně komunikovat v anglickém nebo německém jazyce
  • ŘP sk. B

Nabízíme

Benefity: * velmi zajímavé mzdové ohodnocení * náborový příspěvek * pravidelné měsíčný bonusy a prémie * jazykové kurzy zdarma * dotované závodní stravování (výběr ze 7 jídel) * profesní vzdělávání * příspěvek na očkování proti chřipce * různé zaměstnanecké slevy * firemní akce * příspěvek na dětský tábor Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika