Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí kvality s AJ

referenční číslo: 6-30-287812/JD | aktuálnost: 01.11.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Jsme nadnárodní výrobní skupina, která nese značku velmi kvalitních a trendy produktů ve své třídě. Nově obsazujeme pozici VEDOUCÍ KVALITY.
Čím Vás můžeme oslovit:

  • naše výroba se zabývá lisováním hliníku a polykarbonátu
  • nejsme automotive
  • přesto máme čisté a moderní prostředí ve výrobě
  • povedete menší tým lidí
  • komplexní reporting kvality je směřován do Německa
  • denní komunikace v AJ (případně němčině)
  • nepotřebujeme hotového manažera - jsme otevřeni zkušeným kandidátům na kvalitě, kteří u nás porostou
  • prvotní úkoly budou zaměřeny na systém kvality a procesy
  • řízení kvality, výstupní kontrola, tvorba směrnic

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru
  • min. 3 roky praxe v oblasti kvality na vedoucí pozici
  • zkušenosti s řízením kvality, nastavováním procesů a systému kvality
  • AJ slovem i písmem (případně NJ)
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Nabízíme

Benefity: * dovolená 5 týdnů * příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění * pravidelné bonusy * příspěvek na stravování * příspěvek na dopravu * jazykové a profesní vzdělávání... a v brzké době připravujeme i další benefity Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 50 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Kvalita, kontrola jakosti