Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční controller

referenční číslo: 18529 | aktuálnost: 30.11.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti z oblasti controllingu výrobní společnosti? Orientujete se v účetní a finanční problematice a plánování? Hledáte příležitost, kde se můžete plně realizovat? Domluvíte se anglicky?

Je tu příležitost právě pro Vás!

Výrobní společnosti zaměřující se na strojírenství hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

FINANČNÍ CONTROLLER

Náplň práce

  • finanční analýza
  • kontrola účetnictví a finančních výsledků
  • tvorba finančních reportů
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • práce s interním systémem firmy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi v oboru controllingu
  • zkušenosti v oblasti podnikové ekonomiky
  • orientaci v účetní a finanční problematice
  • pokročilou znalost MS Office, zejména Excel
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • školení, kurzy, další vzdělávání aj.
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zaměstnanecké akce v průběhu roku
  • zvýhodněné telefonní tarify
  • místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Ekonomika