Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer kvality

referenční číslo: 5b2b47bba5ad953a213b2778 | aktuálnost: 01.05.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• vedení týmu s cílem splnit standardy kvality konkrétního trhu, v němž odvětví působí
• standardizace procesů a postupů, včetně zavádění novýc postupů
• úzká spolupráce s obchodem
• řešení dodavatelských vztahů

Požadujeme

(Bc.)/VŠ v oboru Business Administration se zájmem / zkušenostmi ve výrobním prostředí, aktivní znalost AJ podmínkou (znalost dalšího jazyka jako je NJ, francouzština, holandština velkou výhodou), Lean Six Sigma Green Belt,

Zkušenosti:
• minimálně 10 let praxe z toho alespoň několik let v manažerské roli
• zkušenosti v oblasti výroby nebo obalového průmyslu

Předpoklady k výkonu pozice:
• vedoucí schopnosti
• proaktivita
• schopnost vyrovnat se s tlakem a změnou
• vynikající komunikační dovednosti na všech úrovních v organizaci
• vynikající analytické schopnosti
• interpersonální dovednosti
• schopnost pokračovat ve zlepšování, soustředit se na dosažení výsledků jako tým

Nabízíme

• významná pozice v nadnárodní výrobní společnosti
• finanční ohodnocení cca 80 - 90tis. Kč dle dosavadních zkušeností a znalostí
• široká škála zaměstnaneckých benefitů

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 80 000 - 90 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: okres, Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Management

Profese: ředitel/manažer kvality

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské