Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní asistentka s NJ, 30 000 Kč

referenční číslo: 6-12-287116/JD | aktuálnost: 19.07.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Rozšiřujeme tým! Potřebujeme Vás! Hledáme komunikativního člověka s technickým myšlením a dobrou němčinou na pozici podpory našeho obchodního týmu.
Náplň práce:

  • každodenní využití němčiny slovem i písmem
  • telefonická komunikace se zákazníkem, řešení objednávek, péče o portfolio klientů
  • příprava cenových nabídek
  • spolupráce s technickou přípravou výroby a výrobou

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • pokročilá znalost Windows, MS Office
  • NJ nutná slovem i písmem, denní využití
  • komunikačníí schopnosti
  • logické myšlení, cit pro detail, kreativnost
  • samostatný a aktivní přístup
  • schopnost řešit problémy

Nabízíme

Benefity: * flexibilní pracovní doba! * motivační složka mzdy * zaměstnanecké benefity * možnost občasných služebních cest do zahraničí * menší, přátelský kolektiv Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Mzda: 23 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy