Typ nabídky

Minimální mzda

IT specialista 60 000 Kč/měs.

referenční číslo: 6-10-286811/JD | aktuálnost: 08.08.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Nejste v IT žádným nováčkem? Pracujete na pozici IT ve výrobní firmě už nějaký ten pátek nebo máte přímo zkušenosti jako IT manažer? Lákala by Vás taková pozice?
Pokud ano, mrkněte na naše další požadavky a pokud je splňujete - pošlete Váš životopis a rádi se s Vámi spojíme s bližšími informacemi.
Jsme výrobní firma se sídlem v Jihlavě a několika dceřinými pobočkami v zahraničí. Hledáme člověka s dostatekem zkušeností a odvahou převzít pod křídla oblast IT celé firmy, zajistit implementaci informačního systému společnosti a koordinovat další IT projekty.

Požadujeme

  • vzdělání v oblasti IT, popřípadě dlouhodobá praxe v IT
  • anglický jazyk pro profesionální práci (komunikace s dceřinými společnostmi)
  • zkušenost s implementací ERP
  • komunikační schopnosti, dynamická osobnost
  • ŘP. skup. B

Nabízíme

Benefity: * smlouva na dobu neurčitou * pružná pracovní doba * vlastní organizaci práce * 13. a 14.mzda * roční premie * odborné vzdělávání+ další zajímavé benefity Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: IT - prodej a služby