Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní referentka - baví Vás sport

referenční číslo: 37877 | aktuálnost: 23.07.2018

Kariéra s.r.o.

Náplň práce

Jsme dynamicky se rozvíjející obchodní společnost se zaměřením na distribuci progresivních sportovních značek.
Pro náš team hledáme -
Obchodní asistentku, která bude zodpovědná za vyřizování objednávek a komunikaci se zákazníky
Očekáváme:
- schopnost pracovat samostatně, pečlivost a spolehlivost
- příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti
- ochotu učit se novým věcem
- zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou ( není podmínka )
- zájemce s krátkou praxí nebo čerstvé absolventy
- středoškolské vzdělání, ekonomické nebo obchodní zaměření výhodou
- uživatelská znalost PC, MS Office
- AJ - základní znalost
- nadšení pro sport a zdravý životní styl
- strukturovaný životopis s fotografii

Nabízíme:
- motivační systém ohodnocení
- přátelské pracovní prostředí
- využívání zaměstnavatelských výhod
- práci na plný úvazek nebo poloviční úvazek
Místo výkonu práce :
Praha 2 - Vinohrady
nástup okamžitě nebo dle dohody červen 2018
Strukturovaný životopis s fotografii posílejte na kontakt níže.
mikulas@temposport.cz
Těšíme se na Vás !
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2018. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: Praha

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair