Typ nabídky

Minimální mzda

Technický obchodník (ICT) Praha

referenční číslo: 18437 | aktuálnost: 23.01.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste absolventem v oboru IT a chcete se v této oblasti rozvíjet? Máte obchodního ducha a příjemné vystupování? Domluvíte se anglicky a máte pro zákaznický přístup?

Pak hledáme právě Vás!

Významná nadnárodní společnost hledá do obchodního týmu kolegu na pozici:

TECHNICKÝ OBCHODNÍK (ICT) Praha

Náplň práce

  • spolupráce a podpora obchodníkům po technické stránce
  • zmapovat příležitosti a potenciál u zákazníků v oblasti ECM (DMS)
  • vytváření prezentací, zpracování nabídek klientům
  • komunikace napříč společností (obchodníci, projektový manažeři, analytici atd.)
  • služební výjezdy k zákazníkům, účast na poradách / školeních a další

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (IT obor velkou výhodou)
  • zkušenost na obdobné pozici (solutions)
  • anglický jazyk min. na úrovni B1
  • pro klientský přístup, obchodního ducha
  • profesionalitu a příjemné vystupování
  • ŘP (aktivní řidič)

Nabízíme

  • profesní rozvoj a odborný růst
  • 25 dní dovolení
  • bezvadná partu obchodníků
  • služební automobil k soukromým účelům
  • mobilní telefon dle vlastního výběru
  • bonusy / provize
  • stravenky (100 Kč/den)
  • možnost nástupu: dle dohody
  • místo výkonu práce: Praha

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup