Typ nabídky

Minimální mzda

Elektroúdržba Prostějov 30000 Kč

referenční číslo: 12-21-286346/JD | aktuálnost: 09.07.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

JSI ELEKTRIKÁŘ ČI ELEKTROÚDRŽÁŘ
nevadí ti 3 směnný provoz?
TEĎ PRO TEBE MÁME DOBROU PRÁCI
Náplň práce:

  • nastavení a případné opravy strojů v moderní průmyslové výrobě
  • elektroúdržba výrobních strojů a linek
  • diagnostika závad
  • preventivní prohlídky
  • vedení záznamů o opravách

Práce na HPP na plný úvazek. Moderní firma s vysokým potenciálem profesního růstu a také s moderními technologiemi.

Požadujeme

  • SOU či SŠ elektro
  • Vyhláška č. 50/78 Sb. § 6
  • praxe elektromechanik, elektroúdržbář ve výrobní firmě
  • znalost číslicově řízených strojů (PLC)
  • ochota práce na 3 směny
  • lze kratší praxe,ale s ochotou se učit
  • znalost PC

Nabízíme

Benefity: * stravenky * roční bonus - Flexipassy * firemní akce * karierní růst * firemní relaxační zóna(masáže) Mzda se odvíjí dle zkušeností, zaručen je postupný nárůst mzdy, mzda s bonusy se může pohybovat až okolo 30000 Kč/měs. brutto. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Mzda: 23 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy