Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer marketingu s AJ (35.000 - 50.000 Kč)

referenční číslo: 46332 | aktuálnost: 06.10.2018

Jobs Contact

Náplň práce

PRODUCT – manažer marketingu, PRICE – podle Vašich zkušeností, PLACE – v centru Brna, PROMOTION – těšíme se, až se nám přijdete předvést:-)

  • zodpovědnost za řízení marketingových aktivit ve společnosti
  • rozvoj marketingové strategie, strategické plánování, správa budgetu
  • vedení menšího týmu pracovníků
  • marketingové průzkumy a analýzy
  • marketingové kampaně
  • product marketing
  • PR komunikace s médii
  • komunikace v cizím jazyce

Požadujeme

  • VŠ ekonomického směru, ideálně se zaměřením na marketing
  • praxe na obdobné pozici v oboru podmínkou
  • výhodou zkušenost s vedením týmu
  • AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
  • ŘP sk. B - aktivně

Nabízíme

  • kancelář v centru Brna
  • možnost nastoupit ihned
  • flexibilní pracovní doba
  • sick days
  • příspěvek na stravování
  • finanční bonusy
  • vzdělávací kurzy a školení
  • firemní akce
  • zahraniční pracovní cesty
  • možnost využít home office v nutných případech
  • slevy na firemní výrobky

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations, Média, polygrafie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské