Typ nabídky

Minimální mzda

Tréninkový konzultant/ka pro kancelář v Praze

referenční číslo: 5b1f682ca5ad95428243e240 | aktuálnost: 12.06.2018

Krauthammer Partners Czech Republic, s.r.o.

Zajímáte se o oblast firemního školení, vzdělávání a koučování?
Jste zapálený/á pro práci s lidmi v různých firmách a národních kulturách?
Chcete být součástí kvalitního mezinárodního týmu v neustále se rozvíjejícím prostředí?
Jste motivovaný/á úspěchy prodeje a novými výzvami?

Náplň práce

Vaše poslání

Povedete trénink, koučování a workshopy. Budete odpovědný/á  za získávání nových klientů a péči o stávající klienty. Budete spolupracovat na vývoji nových tréninkových programů.

O vás

  • Máte 3 a více let zkušeností s vedením lidí nebo s prodejními aktivitami?
  • Zajímá vás rozvoj lidí, řízení talentů a procesů změn a jste týmový hráč s komunikačními dovednostmi?
  • Máte vysokoškolské vzdělání a plynule hovoříte česky a anglicky?

O nás a naše nabídka

Ve společnosti Krauthammer věříme, že zaujetí manažerů a zaměstnanců je X-faktorem organizací 21. století. Lidé se zaujetím pro svou práci jsou řízeni vnitřní motivací a jsou klíčovým prvkem udržitelné konkurenční výhody.

Novým členům týmu nabízíme profesionální prostředí, v němž je kladen velký důraz na učení a rozvoj. Každý tréninkový konzultant projde vstupním tréninkem na Krauthammer University, na které také absolvuje alespoň 1x ročně další rozvojový program. Nabízíme konkrétní cíle, konkurenční odměnu, potenciál stát se partnerem/spoluvlastníkem společnosti, dynamickou a přátelskou pracovní atmosféru.

Požadované jazykové znalosti

Český
Anglický

Mzda: 50 000 - 65 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Antala Staška 1859, Praha, 14000

Region: Praha, Česká republika

Obor: Administrativa, Personalistika, HR, Školství, výuka, vzdělávání, sport

Profese: lektor, project manager, trenér/školitel

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské