Typ nabídky

Minimální mzda

Čj/Nj Překladatel – relokace do Lucemburska!

referenční číslo: 20-28-285625/JD | aktuálnost: 27.06.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Láká Tě možnost pracovat v zahraničí?
Chceš být součástí přátelského mezinárodního týmu s uvolněnou atmosférou?
Rád/a bys využil/a své jazykové znalosti a překladatelské zkušenosti?
Pokud ANO, pak je tato nabídka Tvou životní příležitostí!
Hledáme motivované a talentované překladatele, kteří by se rádi stali součástí mezinárodního týmu sídlícího v Lucembursku – zemi s mnoha možnostmi a skvělou životní úrovní! Nabízíme práci pro celosvětově známou mezinárodní společnost, která Ti poskytne bohatý balíček benefitů a také asistenci při relokaci (finanční i organizační).
Jako člen překladatelského týmu budeš zodpovědná/ý za:

  • Překlady katalogových položek a podporu jiných překladatelských projektů
  • Editování automaticky generovaných překladů tak, aby byl daný produkt co nejsnáze pochopitelný pro zákazníky v jejich mateřském jazyce
  • Provádění kvalitativních kontrol – korektura překladů dodaných od externích překladatelů a jiných dodavatelů, poskytnutí zpětné vazby
  • Pomoc při aktivitách v rámci náboru, zaškolení, projektového management, atd.

Požadujeme

  • Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího, německý a anglický jazyk na výborné úrovni (němčina nutná pro překladatelskou činnost, angličtina pro interní komunikace v rámci společnosti)
  • Minimálně bakalářský titul z oblasti jazykových studií, překladatelství, tlumočnictví či komunikace nebo jakéhokoliv jiného souvisejícího oboru
  • Předchozí zkušenost v rámci překladatelské činnosti, tlumočení, korektur textů, atd. je velice vítána
  • Znalost počítačového softwaru CAT výhodou
  • Chuť a motivace se relokovat do Lucemburska!!!

Nabízíme

Benefity: * Relokační bonus * Stravenky * Životní, úrazové a penzijní připojištění * Příspěvek na veřejnou hromadnou dopravu * Zaměstnanecké slevy * Flexibilní pracovní doba * Podpora pro rodiny s dětmi * Smlouva na dobu neurčitou * Vzdělávací kurzy a školení * Firemní akce Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy