Typ nabídky

Minimální mzda

Kontrolor kvality, 28.000Kč/měs + prémie za směnu, ubytování zcela zdarma (Ref. č.: LUN.)

referenční číslo: LUN. | aktuálnost: 25.08.2018

PRAGMA personální agentura s.r.o.

V případě, že Vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat na 734 231 219 nebo rovnou zašlete svůj životopis na email olomouc@e-pragma.cz

Těšíme se na Vás!

Náplň práce

třísměnný provoz, osmihodinové směny
vizuální kontrola dílů do automobilového průmyslu

Požadujeme

praxe na obdobné pozici
zodpovědný přístup k práci
spolehlivost
výborný zdravotní stav (zrak)
ochota pracovní mobility

Nabízíme

atraktivní platové ohodnocení
130Kč/hod
vyplácení diet v hotovosti (minimálně 72Kč za směnu)
pravidelný výplatní termín
proplácené přesčasy
čerpání týdenních záloh
zajištění ubytování/proplácení cestovného zcela zdarma
dlouhodobá spolupráce
zázemí perspektivní firmy

Místo pracoviště: Ostrava,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl

Profese: kontrolor, kontrolor ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování