Typ nabídky

Minimální mzda

Pohodová práce ve skvělém kolektivu - super benefity #odbkw

referenční číslo: 5b10f226c7cc723881725b83 | aktuálnost: 19.07.2018

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáte pohodovou práci i bez praxe? Nebo máte praxi a chtěli byste rychlý postup?
Pro stabilní a silnou společnost, výrobce různých druhů těsnění, hledáme šikovné muže i ženy na pozici operátora výroby. Možnost rychlého postupu na pozici kontrolora kvality a další pozice.

Náplň práce:
- obsluha strojů a zařízení
- manipulace s materiálem / výrobky
- vizuální kontrola výrobků

Místo výkonu práce: Sadská (výborná dopravní dostupnost).
Nástup je možný ihned.

Požadujeme

- pracovitost
- spolehlivost a manuální zručnost
- věk min. 18 let

Nabízíme

- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- přátelský kolektiv, rodinná atmosféra!
- zajímavé mzdové ohodnocení a nadstandardní příplatky
- dotované závodní stravování
- stravenky na nočních směnách
- dovolená 5 týdnů
- pravidelný výplatní termín

Mzda: 20 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy