Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer logistiky, auto

referenční číslo: 4-13-284720/JD | aktuálnost: 23.07.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Chcete se uplatnit v oblasti automobilového průmyslu na manažerské pozici v logistice a zajistit si další profesní růst? Máte zkušenosti v logistice a hovoříte anglicky? Pošlete nám Vaše CV a staňte se členem našeho týmu. Hledáme MANAŽERA LOGISTIKY
Co bude náplní Vaši práce:

  • zodpovědnost za činnosti procesu skladování, transportu, expedice
  • optimalizace stávajících procesů a systémů pomocí analýzy, vyhodnocení, koordinace opatření
  • plánování, hledání a provedení zlepšení v hodnotách KPI
  • strategické vedení lidí, nákladů a procesů interního transportu
  • skladové hospodářství
  • tvorba plánů a rozpočtů

Požadujeme

Co od Vás potřebujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • pracovní zkušenosti na vedoucí pozici v oblasti logistiky min. 5 let (automotive)
  • výborná znalost anglického nebo německého jazyka
  • znalosti a zkušenosti z plánování a optimalizace logistických procesů
  • zkušenost s vedením a motivací podřízených
  • schopnost jednat v kritických situacích
  • schopnost prosadit a uplatnit své názory

Nabízíme

Benefity: * manažerské prémie * 5 týdnů dovolené * auto * závodní stravování * flexibilní pracovní doba * další velmi zajímavé benefity Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 110 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika