Typ nabídky

Minimální mzda

Lehká manuální práce - Velká Bíteš -svoz zajištěn - 23.000,-

referenční číslo: 5b0f097ababecf62221b625c | aktuálnost: 30.06.2018

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- jednoduchá obsluha výrobních zařízení
- pohledová kontrola výrobků
- balení hotových výrobků

Požadujeme

- manuální zručnost
- dobrý zrak
- zodpovědnost, pracovitost, samostatnost

Nabízíme

Nejsou Vám cizí automobily a chcete se částečně podílet na jejich výrobě? Hledáme šikovné uchazeče a uchazečky pro našeho významného klienta působícího v oblasti automotive.

Svozová doprava ZDARMA zajištěna:
1) Brno-Kuřim-Tišnov-Velká Bíteš
2) Třebíč-Náměšť nad Oslavou-Velká Bíteš
3) Ivančice-Oslavany-Rosice-Zbraslav-Velká Bíteš
4) Bystřice nad Pernštejnem - Horní Rožínka - Zvole - Dolní Rožínka - Strážek - Moravec - Křižanov - Osová Bítýška - Vlkov - Velká Bíteš

Nabízíme:
- práci v 2směnném/3směn­ném/nepřetrži­tém provozu
- odpovídající finanční ohodnocení (postupné navyšování mzdy)
- levné závodní stravování
- při nevyužití svozu příspěvek na dopravu (až 2080,- Kč)
- firemní benefity, možnost dalšího profesního růstu (teamleader, seřizovač apod.)
- moderní pracovní prostředí a zázemí
- 23/29 dní dovolené (směnný/nepřetržitý provoz)

- práci v moderní a expandující zahraniční společnosti
- plnohodnotné zaškolení
- možnost nástupu ihned

Mzda: 20 000 - 23 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Velká Bíteš,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, operátor výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní