Typ nabídky

Minimální mzda

Sourcing expert, zlín

referenční číslo: 10-12-284238/JD | aktuálnost: 28.06.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Nebojíš se náročných úkolů a hledat jehlu v kupce sena je pro tebe jak se patří výzva? Tak přesně o tom je práce SOURCING EXPERT v personální agentuře Grafton.
Čím se budeš zabývat? Hledáním talentů pro ty nejvýznamější společnosti ve Zlínském kraji. Budeš detektiv, psycholog a mapovač pracovního trhu v jednom! S námi získáš jedinečný balík dovedností v oblasti, se kterou většina firem ve našem kraji zatím nemá zkušenosti!
Do našeho zlínského týmu hledáme člověka, který:

  • Má silné mapovací a procesní dovednosti
  • Je týmový hráč! Jsme tým a MUSÍME táhnout za jeden provaz
  • Má sociální sítě jako svůj druhý domov
  • Nebojí se zvednout telefon a získat si člověka na druhé straně
  • Umí hledat a nenechá se odradit při prvním nezdaru
  • Má chuť, energii a nebojí se opravdu náročných úkolů
  • Hledá práci, kde se rozhodně nebude nudit

Nabídneme ti práci, která tě bude bavit!

Požadujeme

Co od tebe naopak očekáváme?

  • Min SŠ vzdělání - obor až tak nerozhoduje - je to hodně o osobnosti a drivu!
  • Přímá zkušenost v obchodním prostředí je velkou výhodou
  • Zodpovědnost, pečlivost, smysl pro humor a umění komunikovat více věcí najednou
  • Angličtinu na úrovni pro bezproblémovou ústní, telefonickou a písemnou komunikaci
  • Založený osobní profil na profesní síti LinkedIn
  • Ninja sociálních sítí
  • Friendly vztah k práci s počítačem (Word, Excel, Outlook, sociální sítě, atd.)
  • A klíčová vlastnost: zakousnout se jako pitbull a nepustit!

Nabízíme

Benefity:
Proč se Ti u nás také bude líbit?

  • dostaneš férové ohodnocení, tj. fixní mzda (20-25 000 Kč) + bonusy
  • tvoje průměrná mzda v prvním roce se bude pohybovat okolo 30 000 - 35 000 Kč, ale obchodním výsledkům se v Graftonu meze nekladou - zcela reálně si můžeš vydělat i mnohem více už během prvního roku
  • absolvuješ častá průběžná školení, zvýšíš si tak svoji kvalifikaci
  • možnost brzkého kariérního postupu
    Co od nás budeš mít do plusu:
  • 4 dny volna navíc po vyčerpání řádné dovolené
  • 2 dny zdravotní volno / Sick Days
  • pružná pracovní doba (7-16, 8-17 nebo 9-18 hod.)
  • hrazené jazykové vzdělávání
  • smartphone i pro soukromé účely
  • volnočasové poukázky v hodnotě 1 000 Kč/ měsic a po roce navýšení této odměny
  • občerstvení - máme fakt dobrou kávu :)
    A proč prostě chceš pracovat v Graftonu?
  • máme kancelář v centru města
  • kromě práce se umíme i pobavit, takže jezdíme na firemní teambuildingy
  • a máme tu moc príma kolektiv, a to bez nadsázky :)

Pokud Tě naše nabídka zaujala, pošli nám životopis a motivační dopis, ze kterého pochopíme, proč chceš pracovat právě v náboru a právě pro nás! Těšíme se na tebe!
Pokud jsi již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktuj prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Personalistika, HR

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy