Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik elektro

referenční číslo: 9-21-283923/JD | aktuálnost: 01.08.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Hledáte teplé místečko ve firmě v Plzni? Máte zkušenosti se servisem strojů a hledáte menší hezkou firmu, kde můžete vyrůst? Pokud máte zájem, zareagujte mi.
Hlavní náplní práce jsou poprodejní aktivity pro zákazníky firmy a:

  • montáž, uvedení do provozu a základní zaškolení obsluhy strojů
  • opravy u zákazníka
  • běžná údržba elektro i mechanická
  • technická podpora

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost montáže elektro i mechanické
  • Přehled o IT (operační systémy, databáze, sítě, aplikační software)
  • Znalost diagnostiky poruch
  • Praxe v seřizování a uvádění strojů do provozu výhodou
  • Znalost pneumatických prvků a rozvodů výhodou
  • Časovou flexibilitu, ochotu cestovat
  • Vysokou míru samostatnosti a odpovědnosti
  • Dobré organizační schopnosti
  • Dobré prezentační a komunikační dovednosti
  • Komunikativní znalost AJ

Nabízíme

Benefity: * nadprůměrné ohodnocení * profesní vzdělávání * jazykové kurzy zdarma * možnost cestování * závodní stravování (zaměstnanecký podíl 29 Kč) * příspěvek na penzijní pojištění 900 Kč/měs (po zkušební době) * 21% platu bonus na Vánoce/dovolenou * týden dovolené navíc Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Mzda: 33 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl