Typ nabídky

Minimální mzda

Výroba v liberci - od 22 500 Kč/měs.!

referenční číslo: 11-21-283814/JD | aktuálnost: 27.06.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Hledáš si práci? Pošli nám životopis!
PO TŘECH ODPRACOVANÝCH MĚSÍCÍCH PŘECHOD DO KMENE ZARUČEN!
Na starosti budete mít montážní práce ve výrobě.
Nástup možný IHNED
Lokalita LIBEREC - průmyslová zóna JIH, autobusové spoje ZDARMA!
Nástupní mzda od 22 500 Kč/měs.
Třísměnný provoz - pouze Po - Pá

Požadujeme

  • loajalita
  • zkušenosti z výroby
  • SOU výhodou

Nabízíme

Benefity: * možnost přestoupení do kmenového stavu již po 3.měsíci * příplatky za odpolední směnu 10,-Kč/hod. * příplatky za noční směnu 25,- Kč/hod. * stravování za 25,- Kč nebo 35,- Kč * stravenky * 13. a 14. plat * vstupenky na sportovní utkání zdarma * zvýhodněné permanentky * masáže v areálu společnosti Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Mzda: 21 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl