Typ nabídky

Minimální mzda

Přípravář

referenční číslo: 18191 | aktuálnost: 08.01.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste manuálně zruční a nebojíte se práce? Už jste v rukou drželi autogen nebo řídili vysokozdvižný vozík? Výkresová dokumentace pro vás není velkou neznámou? Byla vaše odpověď aspoň jednou ano? Pak hledáme právě vás. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis.
Zahraniční společnost zabývající se výrobou pro potravinářský a zdravotnický průmysl hledá novou posilu na pozici:

PŘÍPRAVÁŘ

Přípravář

Náplň práce

  • příprava výrobků pro další pracoviště
  • rovnání a ohýbání materiálu
  • práce s výkresovou dokumentací
  • přesun materiálu a výrobků pomocí VZV

Požadujeme

  • SOU vzdělání (strojírenství)
  • zkušenosti s vysokozdvižným vozíkem
  • zručnou osobu s chutí do práce
  • znalost výkresové dokumentace
  • ochotu pracovat na dvě směny

Nabízíme

  • bonusy (pololetní, vánoční)
  • 25 dní dovolené
  • další vzdělávání a rozvíjení znalostí
  • příspěvek na dopravu
  • firemní akce
  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství