Typ nabídky

Minimální mzda

Technik investic s AJ | Bílina

referenční číslo: 8-30-283603/JD | aktuálnost: 23.07.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Technické nadání, znalost AJ a navíc zkušenosti s projektovým řízením a automotive. Máte? Staňte se členem týmu jako technik investic, do jehož kompetencí spadá:

  • plánování a realizace investičních projektů
  • technická příprava projektů a nových technologií
  • návrh technického řešení investic
  • specifikace dodávek technologií a dodavatelů
  • spolupráce při vyhodnocení dodavatelů a nabídek
  • technický dozor při realizaci investic
  • přejímka dokončených investic
  • vyhotovení technické části pro zařazovací protokoly
  • sledování technických parametrů nových technologických celků v době záruky

Požadujeme

Technik investic v automotive by měl splňovat následující požadavky:

  • VŠ vzdělání technického směru, nebo technická SŠ + odpovídající praxe 3 roky
  • anglický jazyk slovem i písmem nutný
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • dobrá znalost projektového řízení
  • znalost technologie AVO výroby výhodou
  • MS OFFICE na bázi denního využití
  • samostatnost, časová flexibilita, aktivní řidičské schopnosti sk. B

Nabízíme

Benefity: * garantovaný 13. a 14. plat * sick days * 5 týdnů dovolené * volné čerpání příspěvků na kulturní a zdravotní potřeby aj. * příspěvky na penzijní a životní pojištění * odborná školení Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství