Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční manažer s NJ

referenční číslo: 7-11-283218/JD | aktuálnost: 26.07.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Práce s čísly? Analýzy? Controlling a němčina? Pakliže odpovíte kladně na tyto otázky, jste to Vy, koho hledáme!
Vaší další náplní práce na této pozici bude:

  • měsíční, čtvrtletní a roční uzávěrka společnosti (CZ)
  • implementace a rozvoj IT systémů
  • řízení lidských zdrojů
  • zpracování platebních transakcí
  • rozvoj a řízení oddělení ve dvou lokalitách (CZ a DE)
  • zastupování společnosti s úřady, auditory a ostatními institucemi
  • tvorba reportů a analýz
  • pravidelná komunikace s kolegy v DE - spojená s návštěvou centrály
  • reporting vedení společnosti

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • vynikající znalost němčiny- úroveň B2 (denní použití se zahraničím)
  • dobrá znalost angličtiny
  • velmi dobrá znalost MS Excel
  • praxe na obdobné pozici - prokazatelné analytické, komunikační, technické a organizační dovednosti
  • připravenost cestovat (50% času na centrále v DE)
  • schopnost analyzovat a interpretovat finanční ukazatele
  • orientace v tuzemských účetních standardech a daňové politice

Nabízíme

Benefity: * 13. a 14. plat * stravenky v hodnotě 70 Kč/v plné výši platí firma * 25 dní dovolené * vánoční odměnové balíčky * služební auto, služební telefon, případně služební notebook. Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Mzda: 50 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Management