Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor PLC

referenční číslo: 16-30-281035/JD | aktuálnost: 05.06.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Co Vás na pozici čeká:

  • programování šestiosých robotů a PLC systémů
  • montáž automatizovaných pracovišť a odlaďování nových technologických procesů
  • školení zákazníků / konzultace
  • komunikace se zákazníky (osobní setkání, email, telefon)
  • komunikace s mateřskou firmou v Německu (email, telefon)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření
  • znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • znalost programování šestiosých robotů výhodou
  • ochota cestovat po ČR / SR
  • řidičský průkaz B, praktické zkušenosti s řízením
  • komunikativní dovednosti a reprezentativní vystupování
  • samostatnost, důslednost, odpovědnost

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * možnost SickDays * stravenky * 13. plat * možnost dalšího vzdělávání Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl