Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč - jablonec n. N.- JEN ranní směna!

referenční číslo: 11-30-280939/JD | aktuálnost: 09.08.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

SVÁŘEČ V JABLONCI, POUZE NA JEDNU (RANNÍ) SMĚNU!
Navíc se jedná o zakázkovou výrobu, kde využijete svoje znalosti ohledně práce s výkresovou dokumentací. Jde tady o ryze českou společnost s českým vedením a jasnou vizí. Čeká Vás velmi moderní pracovní prostředí a technologie.
SVÁŘEČ - JEN RANNÍ SMĚNA a náplň práce:

  • Svařování technologií TIG a MAG
  • Zakázková výroba
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Spolupráce s oddělením technologie
  • Možnost profesního postupu

Pracovní doba: 6:30- 15:00
Mzda 28 - 31 000 Kč
Lokalita: Jablonec nad Nisou
#SVÁŘEČ #SVAŘOVÁNÍ #SVÁŘEČSKÝ PRŮKAZ #TIG #MAG #PRÁCE V JABLONCI #JABLONEC NAD NISOU

Požadujeme

  • Svářečský průkaz (čím více oprávnění máte, tím vyšší bude i mzda)
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Zkušenost se svařováním technologií TIG a MAG výhodou
  • Zkušenost se svařováním nerezu velkou výhodou

Nabízíme

Benefity: * 13. mzda * 25 dnů dovolené * Obědy a občerstvení na pracovišti za výhodné ceny * Příjemný pracovní kolektiv Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Mzda: 28 000 - 31 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy